Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Pastruesi heq prizën e frigoriferit, 1 900 vaksina hidhen në kosh

Pastruesi heq prizën e frigoriferit, 1 900 vaksina hidhen në kosh

Ndërkohë që e gjithë bota është duke rendur pas vaksinave kundër koronavirusit, një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në Massachusetts.

Mediat lokale raportojnë se 1 900 doza vaksinash të kompanisë “Moderna” janë hedhur në koshin e mbeturinave pasi punonjësi i pastrimit hoqi prizën e frigoriferit ku po mbaheshin ato, duke sjellë kështu shkrirjen e akullit dhe rrjedhimisht daljen e vaksinave jashtë funksionit.

Ai hoqi padashje prizën gjatë pastrimit në njëren prej dhomave ku ruheshin vaksinat duke fikus automatikisht frigoriferin. Gabimi u kuptua më vonë, por tashmë e keqja kishte ndodhur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore