Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Parisi në panik/ Alarmi për bombë në një metro shkakton kaos mes qindra pasagjerëve (FOTO)

Parisi në panik/ Alarmi për bombë në një metro shkakton

Një alarm për bombë ka bërë që qindra persona të evakuohen nga stacioni hekurudhor Gare du Nord në Paris.

Mediat franceze raportojnë se ngjarja ka ndodhur pak më herët. Ndërkohë në rrjetet sociale janë shpërndarë video nga stacioni hekurudhor pothuajse i boshatisur, ndërsa jashtë tij ishin me qindra persona të evakuuar.

Policia gjeti një valixhe të braktisur dhe më pas ndoqi të gjitha procedurat e sigurisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore