Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Panik dhe frikë tek njerëzit/ Shpërthim i fuqishëm në Stamboll, raportohet për viktima dhe dhjetëra të plagosur

Panik dhe frikë tek njerëzit/ Shpërthim i fuqishëm në

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Istiklal, një nga rrugët më të frekuentuara të Taksimit, për arsye ende të panjohur.

Mësohet paraprakisht nga mediat e huaja se nga shpërthimi ka lënë pas shumë të plagosur dhe ka shkaktuar gjithashtu viktima.

Ndërkohë që në vendngjarje kanë mbërritur një numër i madh i ekipeve mjekësore, ekipet e policisë kanë marrë masa të gjera sigurie për të pranishmit.

Nga ana tjetër mësohet se rruga Istiklal është e mbyllur për qarkullimin e këmbësorëve, teksa hetimet vijojnë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore