Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Pamjet që ngrenë dyshimet për sulm terrorist në Stamboll, çfarë kapën kamerat e sigurisë

Pamjet që ngrenë dyshimet për sulm terrorist në Stamboll,

Shpërthimi i ndodhur ditën e sotme në rrugën që të çon në sheshin Takasim, dyshohet se mund të jetë sulm kamikaz.

Autoritetet turke nuk përjashtojnë mundësinë e një sulmi terrorist, ndërsa video të shpërndara në rrjetet sociale tregojnë momentin e shpërthimit, dhe atë që duket se është një grua e pajisur me lëndë shpërthyese në trup.

Kujtojmë se kryebashkiaku i Stambollit ka bërë me dije se si shkak i shpërthimit kanë humbur jetën katër persona dhe janë plagosur 38 të tjerë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore