Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Pamjet e frikshme/ Shpërthimi i përplas xhamat në fytyrë fëmijëve të vegjël (VIDEO)

Pamjet e frikshme/ Shpërthimi i përplas xhamat në fytyrë

Rrjeti është mbushur me video e foto nga pasojat e rënda që ka lënë shpërthimi i fuqishëm në Bejrut ditën e djeshme. 

Ngjarja që ndodhi në kryeqytetin libanez bëri që e gjithë bota të reagonte dhe solidarizohej me tragjedinë.

Deri tani numërohen rreth 135 të vdekur dhe mbi 5000 të plagosur me autoritetet që lajmërojnë se numri i viktimave pritet të rritet.

Në një video të postuar në rrjet duket një grua dhe 3 fëmijë të vegjël që duket se shohin nga dritarja e shtëpisë shtëllungën e madhe të tymit që dilte nga fabrika e fishekzjarreve pak momente se të ndodhte shpërthimi i madh. 

Kur ndodh shpërthimi dritaret e shtëpisë ku ndodhen fëmijët shpërthejnë dhe përplasen me ta. Për fat të mirë shihet që fëmijët lëvizin sërish. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore