Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Pamje TMERRI në Turqi/ Zjarret masive përfshijnë vendet turistike, turistët largohen të shokuar (VIDEO)

Pamje TMERRI në Turqi/ Zjarret masive përfshijnë vendet

Turqia është përfshirë nga zjarre masive. Video të frikshme janë duke qarkulluar në rrjetet sociale në lidhje me flakët që kanë pushtuar gjithë pjesën turistike të një pjese të Turqisë.

Nga flakët janë përfshirë pyje dhe resorte luksoze. Deri më tani raportohet vetëm për tre persona të vdekur, por ende nuk ka të dhëna të sakta.

Në videot e mëposhtme shihet frika e madhe e qytetarëve, të cilët kanë zgjedhur ato zona për të pushuar. Disa turistëve, që u bllokuan nga tymi në autostradë, u kanë ardhur në ndihmë mjetet e ushtrisë dhe i kanë nxjerrë nga rreziku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bilal (@pathtooparadise)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore