Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Pamje surrale nga cikloni në Greqi, valët e mëdha përpijnë gjithçka (VIDEO)

Pamje surrale nga cikloni në Greqi, valët e mëdha

Moti i keq po bën kërdinë në Greqi. Pamje të tjera apokaliptike janë publikuar në rrjete sociale e mediat helene, ku shihet se shiu dhe valët e mëdha kanë goditur frikshëm ishullin e “Hydrës”.

Shirat e mëdha i kanë kthyer rrugicat dhe portin në një liqen. Në videot e publikuara nga, uji nga shiu i madh përshkon rrugicat e ishullit si një përrua, duke përfunduar në det me dyqanxhinjtë që nxitojnë për të mbrojtur pronën e tyre.

Vëllimi i shiut dhe intensiteti i erërave i kanë frikësuar vendasit, pasi siç shihet, ashpërsia e motit ka shkulur edhe pjergullat!

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore