Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

PAMJE nga kamerat e sigurisë, lëkundjet e tërmetit në Turqi zgjasin më shumë se dy minuta (VIDEO)

PAMJE nga kamerat e sigurisë, lëkundjet e tërmetit në Turqi

Një tërmet me magnitudë 7.8 ka goditur në orët e para të mëngjesit Turqinë.

Pasgoditje me magnitudë 6.5 dhe 6.4 ballë kanë ndodhur në Gaziantep, ndërsa tërmeti i fuqishëm ka zgjatur më shumë se dy minuta, sipas CNN turk.

Një zhurmë e madhe është dëgjuar, ndërsa ndërtesat janë shembur në pak sekonda. Këtë e tregon një prej videove të xhiruara nga qytetarët në momentet e lëkundjeve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore