Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Çorapet e Biden marrin vëmendjen e mediave, pamjet bëhen virale (FOTO)

Çorapet e Biden marrin vëmendjen e mediave, pamjet bëhen virale

Presidenti i SHBA Joe Biden ka tërhequr vëmendjen e mediave, pasi në një takim në qytetin e Wilmington kishte veshur çorape blu me qenush të vegjël.

Dashuria që ka Biden për qentë dihet nga të gjithë. Duke filluar nga 20 janari, Shtëpia e Bardhë nuk do të ketë vetëm çiftin e ri presidencial, por edhe dy qentë e tyre Chamo dhe Major.

Chamo e morën në vitin 2008 dhe tani është 12 vjeç dhe Majorin, i cili u birësua më 17 nëntor 2018 nga një Azil i Shtetit të Delaware, është 2 vjeç.

Kjo është hera e parë pas katër vitesh që kafshë shtëpiake futen në Shtëpinë e Bardhë, pasi Donald Trump nuk kishte një të tillë.

Çorapet e Biden marrin vëmendjen e mediave, pamjet bëhen virale

Çorapet e Biden marrin vëmendjen e mediave, pamjet bëhen virale

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore