Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Nusja po bënte fotot e dasmës, vrapon e tmerruar pas shpërthimit në Bejrut (Video)

Nusja po bënte fotot e dasmës, vrapon e tmerruar pas shpërthimit

Bejruti u trondit dje nga një shpërthim i fuqishëm, duke shkaktuar një tragjedi të madhe në vend.

Videoja e një nuseje që bënte setin fotografik të dasmës së saj në momentin kur në Liban ndodhi shpërthimi i madh, ka pushtuar rrjetet sociale.

E veshur me vello të bardhë dhe me lule në duar, e reja pozon para kamerës deri në momentin që toka dridhet. Ajo nis të vrapojë e tmerruar.

Shkak i kësaj katastrofe është bërë shpërthimi i 2 ,750 ton nitrat amoniumi që ishin ruajtur në një mënyrë të pasigurt në një depo për plot gjashtë vite. Ndërkohë, nën rrënoja ndodhen edhe shumë persona të tjerë. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore