Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë festojnë me alkool kthimin në universitet (FOTO)

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë

Duket se studentët në Britaninë e Madhe nuk duan që t’ia dinë për rregullat strikte të marra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Qindra studentë dolën mbrëmjen e djeshme në Portsmouth për të shënuar fillimin e vitit të ri universitar.

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë

E siç vihet re edhe nga fotot e publikuara nga mediat e huaja, distancimi social dukej paksa i vështirë për disa studentë pasi kishin ngritur disa gota alkool dhe ishin të tunduar për të bërë miq të rinj.

Të rinjtë shihen gjithashtu teksa bisedojnë në mes të rrugë, e të tjerë që presin në radhë për të hyrë në klubet e natës. Këtë vit, studentët po kthehen në universitet me rrethana paksa të çuditshme për shkak të Covid-19.

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë

Nuk duan t’ia dinë për Covid-19, studentët britanikë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore