Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet dramatike nga Bejruti (FOTO)

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Pamje të reja vijojnë të publikohen nga shpërthimi i fuqishëm në Liban dhe pasojat që ai la pas.

Në imazhe shihet qartë shkatërrimi “apokaliptik” në zonat përreth magazinave të portit, deri në një rreze që sipas autoriteteve shkon 10 km. Ndërsa, njerëzit të gjakosur dhe të frikësuar vraponin mes rrënojave dhe tymit.

Autoritetet raportuan mbi 78 viktima nga shpërthimi, por bilanci mund të rritet pasi numri i të plagosurve është shumë i madh.

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Njerëz të gjakosur, gjithçka e shkatërruar/ Pamjet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore