Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Një grua me shami tronditi Stambollin/ 6 të vdekur dhe 53 të plagosur, çfarë dihet deri tani

Një grua me shami tronditi Stambollin/ 6 të vdekur dhe 53 të

6 persona kanë humbur jetën dhe 53 të tjerë janë plagosur pasditen e sotme në rrugën Istikal, Taksim në Stamboll.

Sipas mediave turke shpërthimi i fuqishëm ka ndodhur nga një pako bombe e lënë në vendngjarje. Është konstatuar se personi që ka vendosur pakon ishte një grua me gjatësi 1.65. Në rrjetet sociale janë publikuar pamjet e gruas në fjalë.

Kryeprokuroria publike e Stambollit nisi një hetim për shpërthimin e ndodhur në Beyo?lu ndërsa u ndalua transmetimi i pamjeve. Gjithashtu, u nis një hetim për postimet negative të bëra në llogaritë e rrjeteve sociale në lidhje me shpërthimin.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore