Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Ngjarja tragjike në Mal të Zi/ Vrau 10 persona pas konfliktit për qiranë e shtëpisë, ja kush është autori i masakrës FOTO)

Ngjarja tragjike në Mal të Zi/ Vrau 10 persona pas konfliktit për

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Mal të Zi, ku një 34-vjeçar vrau 10 persona dhe më pas ai u eliminua nga një qytetar.

Vuko Boriloviç pas një konflikti për qiranë me familjen që kishte marrë ambient me qira në shtëpinë e tij, ka shkaktuar tragjedinë e përmasave të mëdha.

Mediat malazeze shkruajnë se sulmuesi fillimisht ka vrarë fqinjën dhe fëmijët e saj, e më pas ka telefonuar bashkëshortin për t’i treguar çfarë kishte bërë. Më pas ai është kapur nga një bashkëqytetar i tij, dhe më pas është arrestuar nga policia.

Ngjarja tragjike në Mal të Zi/ Vrau 10 persona pas konfliktit për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore