Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

“Dera ime do të jetë e hapur për ata”/ Ku do të transferohet Granit Xhaka?

“Dera ime do të jetë e hapur për ata”/ Ku do të

Mesfushori Granit Xhaka ka pranuar se mund të kthehet te Borussia Monchengladbach në të ardhmen.

Zvicerani, i cili ka një kontratë me Arsenal-in deri në sezonin 2023/24, gjatë një interviste të dhënë për podcast-in Mit Geredet ka folur për një rikthim të mundshëm në Bundesliga.

“Kam akoma edhe dy vite e gjysmë në kontratë. Kur të jemi 32 vjeç dhe nëse Borussia do të më dojë mbrapsht, dera ime do të jetë e hapur”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore