Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“Mos u marto më”/ Kleriku mysliman që nuk dëgjoi gruan e pëson keq, ajo i pret organin gjenital me thikë

“Mos u marto më”/ Kleriku mysliman që nuk dëgjoi

Një ngjarje që ka tronditur gjithë qytetin indian Muzaffarnagar ka qenë ajo një kleriku mysliman dhe bashkëshortes së tij. 

Gruaja e dytë e klerikut 57-vjeçar, sulmoi këtë të fundit me thikë duke i prerë organin gjenital. 

Kjo sepse Maulvi Hazra donte të martohej për herë të tretë. Gruaja shkoi në polici dhe raportoi se burri i saj do martohej me një tjetër grua.

Ky vendim i klerikut ra ndesh me dëshirën e gruas, e cila nuk duroi dot dhe gjatë natës mori thikën dhe i preu organin gjenital. 

Nga humbja e madhe e gjakut, kleriku ndërroi jetë. Gruaja e akuzuar më pas u përpoq të kryejë ritet e tij të fundit me ndihmën e të afërmve të saj. Dikush në lagje dyshoi dhe lajmëroi policinë. Pasi u mor në pyetje nga policia, gruaja pranoi krimin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore