Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Mori lajmin që nuk e priste kurrë në jetë/ Shikoni si adoleshenti me paralizë cerebrale nga gëzimi .. (VIDEO)

Mori lajmin që nuk e priste kurrë në jetë/ Shikoni si

Një adoleshent identifikuar si Matthew Mislenky i lindur me paralizë cerebrale po prek të gjithë botën me videon e tij, ku shihet se si gëzon kur tashmë ëndrra e tij që në moshën 7- vjeçare i realizohet, teksa pranohet në universitetin e Harvardit.

I riu duket më i lumtur se kurrë, kur merr vesh se ishte pranuar në universitetin që ai kaq shumë dëshironte të vazhdonte studimet e larta dhe të kalonte në një tjetër stad të jetës.

Në një video që tani është bërë virale, Matthew dhe motra e tij binjake, Magdalena, të dy 17 vjeç shihen të ulur para një laptopi, duke kontrolluar statusin e aplikacionit të tij në Harvard. Kur shohin rezultatet, vëllezërit dhe motrat çmenden nga gëzimi dhe fillojnë të bërtasin dhe të përqafojnë njëri-tjetrin.

@thewoodstockacademy I’m not crying, YOU’RE crying! ? Senior Magda Myslenski shared this video of her twin brother, Matthew, finding out he was ACCEPTED TO HARVARD! Congratulations Matthew! ? You make us so proud. Two wonderful human beings right here! ?? Now, please pass the tissues. ? #collegeacceptance #accepted #harvard #reactionvideos ? original sound – thewoodstockacademy

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore