Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Momente dramatike/ Zjarr në banesë, nëna hedh nga dritarja katër fëmijët (VIDEO)

Momente dramatike/ Zjarr në banesë, nëna hedh nga dritarja

Një ngjarje pazakontë është regjistruar në Esenler të Turqisë. Një nënë është detyruar të hedhë nga dritarja katër fëmijët e saj, pasi apartamenti ku jetonin u përfshi nga flakët.

Teksa nëna hidhte fëmijët, poshtë disa burra kishin hapur një batanije për t’i pritur.

Raportohet se shpëtimi i tyre është bërë me sukses dhe veç dëmeve material nuk ka të lënduar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore