Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Moment shokues për princin Charles, burri shembet përtokë në sy të tij (VIDEO)

Moment shokues për princin Charles, burri shembet përtokë në

Mediat britanike kanë publikuar pamjet e një incidenti gjatë vizitës së Princit Charles në ambientet e një supermarket në Britani.

Princi i Uellsit dhe Dukesha vizituan zyrat qendrore të një rrjetit të njohur supermarketesh në Bristol, kur njërit prej punonjësve i ra të fikët dhe u përplas në tokë si pasojë e emocioneve që po përballej me madhërinë e tij.

Punonjësit i moshuar fatmirësisht nuk pësoi dëmtimet të mëdha, por rënia e tij shqetësoi pa masë Princin i cili i qëndroi pranë deri sa u sigurua që nuk ka problem për shëndetin.

Princi Charles dhe bashkëshortja e tij kishin shkuar në ambientet e ASDA për të falenderuar punonjësit për angazhimin e tyre për të shpërndarë ushqime gjatë periudhës më të rrezikshme të pandemisë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore