Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Miqtë i nxjerrin zbuluar: Melania dhe Donald Trump flinin në dhoma të ndara, ajo mezi priste...

Miqtë i nxjerrin zbuluar: Melania dhe Donald Trump flinin në dhoma

Melania dhe Donald Trump thuhet se kanë fjetur në dhoma të ndara në javët e fundit para largimit nga Shtëpia e Bardhë.

Mediat e huaja shkruajnë se ish-Zonja e Parë mezi po priste të shkonte në shtëpi në ditët e fundit të mandatit të burrit të saj. Burimet raportuan se"ajo nuk ishte e trishtuar për largimin" nga Shtëpia e Bardhë dhe Uashingtoni.

Presidenti i SHBA, Joe Biden u betua të mërkurën dhe do të ndajë një dhomë gjumi të përbashkët në rezidencë me Zonjën e Parë, Jill Biden.

Melania, 50 vjeçe kaloi shumicën e kohës në një dhomë gjumi të veçantë, ndërsa 74-vjeçari Donald Trump kishte dhomën e tij të gjumit.

Miqtë i nxjerrin zbuluar: Melania dhe Donald Trump flinin në dhoma

Miqtë i nxjerrin zbuluar: Melania dhe Donald Trump flinin në dhoma

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore