Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Melania “braktis” Trump, pamjet që po bëjnë xhiron e botës

Melania “braktis” Trump, pamjet që po bëjnë xhiron e

Melania Trump u përball me një situatë të vështirë në momentin e saj të fundit si Zonjë e Parë. Mediat e huaja kanë publikuar pamjet, ku ajo “braktis” Trump dhe futet direkt në makinë, ndonëse ai kishte ndaluar për të pozuar para fotografëve.

Donald Trump dhe Melania shihen duke zbritur së bashku nga shkallët e avionit, por ndërkohë që ish-presidenti ndalon, bashkëshortja e tij largohet drejt automjetit.

Ish-modelja mbante veshur një fustan Gucci 3700 dollarësh dhe syze dielli gjigante që i mbulonin një pjesë të mirë të fytyrës.

Melania “braktis” Trump, pamjet që po bëjnë xhiron e

Melania “braktis” Trump, pamjet që po bëjnë xhiron e

Melania “braktis” Trump, pamjet që po bëjnë xhiron e

Melania “braktis” Trump, pamjet që po bëjnë xhiron e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore