Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Meghan Markle po përdor bizhuteritë e Lady Diana-s, fotot zbulojnë gjithçka

Meghan Markle po përdor bizhuteritë e Lady Diana-s, fotot

Fansat e Meghan Markle po spekulojnë së fundmi se Dukesha e Sussex ka vendosur unazën 75 mijë euroshe që dikur përdorte Lady Diana.

Zërat dolën pasi ajo u fotografuar në një foto zyrtare me Princ Harry ku ajo duket gjithashtu që ka vendosur edhe orën Cartier të Dianas.

Në fotot e publikuara këtë javë, ish-aktorja 39-vjeçare, ishte e veshur me një kostum serioz 2300 euro në total, dhe bizhuteri që arrinin shifrën 271 mijë euro.

Tani fansat e familjes mbretërore besojnë se ajo ka filluar të përdorë edhe koleksionin e bizhuterive të përdorur nga Princeshë Diana në atë kohë.

Unazën e fundit që ran ë sy, Diana e ka vendosur për herë të parë në vitin 1996 në një udhëtim në Australi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore