Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Mbreti qëllohet me vezë, Charles III sulmohet gjatë një takimi

Mbreti qëllohet me vezë, Charles III sulmohet gjatë një

Mbreti Charles III u qëllua këtë të martë me vezë ,për herë të dytë brenda një muaji .

Truprojat ndërhynë me shpejtësi për ta larguar monarkun nga vendngjarja  në Luton teksa ai po përshëndeste publikun.

ndërkohë policia tha se arrestoi menjëherë autorin. Mbreti ka udhëtuar gjerësisht në të gjithë Britaninë që kur u bë monark pas vdekjes së nënës së tij, Mbretëreshës Elizabeth II, në shtator. Ai do të vizitonte disa vende në Luton të martën.

Muajin e kaluar një i ri 23-vjeçar u arrestua pasi qëlloi me vezë mbretin dhe gruan e tij Camilla, gjatë një vizite në York, Anglinë veriore.

Ndërkohë këtë të martë Mbreti dukej i relaksuar teksa takoi publikun gjatë vetëm një ditë pasi Duka i Sussex foli për një ‘lojë të pistë’ në një trailer për serialin e tij të ri në Netflix.

Familja mbretërore po përgatitet për një breshëri tjetër akuzash nga Harry dhe Meghan kur seriali të nisë të enjten./topchannel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore