Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Kush është vajza me makinë luksoze, që ndaloi në protestën e shqiptarëve në Londër?

Kush është vajza me makinë luksoze, që ndaloi në

Një vajzë angleze i është bashkuar protestës së shqiptarëve ditën e djeshme në Londër. Vajza "hot", ka ndaluar makinën e saj luksoze para protestuesve shqiptarë dhe ka marrë për pak momente flamurin shqiptar duke e valëvitur.

Shqiptarët në protestë kanë shkrepur disa foto dhe këto janë bërë virale.

Kujtojmë se shqiptarët protestuan ditën e djeshme, për shkak të gjuhës së egër dhe diskriminuese të përdorur nga sekretarja e shtetit Suela Braverman.

Gjithashtu, janë të shumtë anglezët të cilët nga vendet e punës ku punojnë me shqiptarët kanë ironizuar ministren Suela Breverman.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore