Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

KUJDES pamje të rënda/ Po ndiqej nga policia, i riu aksidentohet për vdekje “live” para miliona shikuesve (VIDEO)

KUJDES pamje të rënda/ Po ndiqej nga policia, i riu aksidentohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Los Anxhelos, ku një motorist është përplasur për vdekje teksa pamjet ishin live para milionave shikues.

Bëhet me dije se motoristi, i cili ishte në një moshë të re po ndiqej nga disa patrulla policie ndërsa një helikopter i policisë po transmetonte gjithçka live për mediat.

Shpejtësia e motorit me të cilin ai po udhëtonte ishte tepër e madhe, teksa në një kryqëzim ai u përplas me një makinë duke gjetur vdekjen në vend. Ndërkohë të plagosur mbetën edhe shoferi i makinës dhe dy pasagjer të cilët u dërguan në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën./ Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore