Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Kryeministri i Spanjës: Pas gjunjëzimit nga pandemia hapim një epokë të re historike

Kryeministri i Spanjës: Pas gjunjëzimit nga pandemia hapim një

Kemi kaluar muaj dhe muaj të tërë duke rezistuar dhe kapërcyer kërcënimet serioze të pandemisë, tani kemi mundësinë të korrim përfitimet e të gjitha përpjekjeve tona, deklaroi kryeministri spanjoll Pedro Sanchez pas një analize të situatës.

“Ne kemi mundësinë për të hapur një fazë të re të rimëkëmbjes në të gjitha nivelet dhe për të gjithë. Ka ardhur koha për të hapur një kapitull të ri në historinë e vendit, bazuar në rimëkëmbjen në të gjitha nivelet dhe për të gjithë pas një cikli që ka shënuar përgjithmonë jetët tona”, theksoi ai.

Në përfundim, kryeministri deklaroi se “qeveria ka zgjedhur rimëkëmbjen, ashtu si shumica e vendit”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore