Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Komplimentoi Jill Biden, por ofendoi Melania Trump, aktori i famshëm Hollivudian kërkon falje

Komplimentoi Jill Biden, por ofendoi Melania Trump, aktori i famshëm

Aktori hollivudian, Tim Matheson, kërkoi falje të premten për një postim në Twitter, ku tallej me aftësitë anglishtfolëse të ish-Zonjës së Parë, Melania Trump.

“Është kaq e mrekullueshme të kesh një Zonjë të Parë me klas dhe zemër. Dhe që mund të flas anglisht!” Shkroi Matheson.

Por ky postim i aktori mori mjaft reagime të ashpra në Twitter, duke e akuzuar atë për ksenofobi.

Pas kësaj, aktori fshiu postimin dhe kërkoi menjëherë falje.

“Këtë mëngjes bëra një shaka idiote me ish-Zonjën e Parë, Melania Trump. Nuk ishte për të qeshur dhe ishte shumë e dobët. Kërkoj falje”, shkroi ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore