Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

'Kërkon të joshë tim shoq', gruaja padit fqinjën për të brendshmet e varura në tel

'Kërkon të joshë tim shoq', gruaja padit fqinjën

Policia në Quintana Roo, Meksikë, kohët e fundit mori një ankesë të pazakontë nga një grua vendase e cila akuzoi fqinjën e saj 23-vjeçare se i kishte varur të brendshmet në tel, në mënyrë që të joshte burrin e saj.

42-vjeçarja Yuvitza E. vendosi të ngrejë një akuzë zyrtare kundër fqinjës së saj të re “të paturpshme”, duke e akuzuar atë për thyerje të “moralit të mirë dhe mirësjelljes”.

Ajo u tha oficerëve të policisë se nuk ishte rastësi që fqinja e saj e ri i lante gjithmonë të brendshmet e saj të shtunën, rreth mesditës, kur burri i saj ishte në shtëpi dhe ishte i lirë ta shikonte nga shtëpia e tyre.

Thuhet se Yuvitza i kërkoi policisë të arrestonte gruan e re për mungesë morali dhe mirësjelljeje, por ata e informuan me mirësjellje se gruaja 23-vjeçare nuk kishte bërë asgjë të paligjshme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore