Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“Ju lutem na ndihmoni, nuk po marrim dot frymë”- I mbetur nën rrënoja, burri në Turqi dërgon mesazhin ku kërkon ndihmë

“Ju lutem na ndihmoni, nuk po marrim dot frymë”- I mbetur

Ka shkuar në 12 numri i viktimave nga tërmeti tragjik me magnitudë 6.7 që goditi qytetin e Izmirit në Turqi, ndërsa ende shumë persona janë në kërkim.

Ekipet e kërkim-shpëtimit vijojnë kërkimet për trupa nën rrënoja, ndërsa mediat turke kanë postuar foto dhe video nga momentet tragjike.

“Ju lutem na ndihmoni, nuk po marrim dot frymë”- I mbetur

Po ashtu është publikuar edhe mesazhi i dërguar nga një person që mendohet të jetë nën rrënoja, ndërsa kërkon ndihmë.

“Ju lutem na ndihmoni, nuk po marrim dot frymë”, ka shkruar ai, ndërsa personi tjetër i kërkon adresën, në mënyrë që t’i shkojë në ndihmë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore