Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“Jemi në pauzë”/ Gruaja e Volodymyr Zelensky flet mbi marrëdhënien e saj me presidentin: Kjo nuk është normale

“Jemi në pauzë”/ Gruaja e Volodymyr Zelensky flet mbi

Prej gati pesë muajsh, Rusia ka nisur pushtimin ndaj Ukrainës. Gjendja e vështirë e vendit duket se ka ndikuar edhe në marrëdhënien e presidentit, Volodymyr Zelensky dhe Zonjës së Parë, Olena Zelenska.

Kjo e fundit, ka realizuar një intervistë për CNN, ku është shprehur se për shkak të gjendjes ku ndodhet vendi i tyre, ajo nuk mundet ta takojë shpesh bashkëshortin e saj.

Por jo vetëm kaq, pasi zonja e parë e Ukrainës deklaroi se marrëdhënia e saj me Zelenskyn është “në pauzë”.

“Kjo nuk është normale. Nuk është një marrëdhënie normale kur fëmijët nuk mund ta shohin babanë e tyre dhe duhet të flasin me të në telefon. Kështu që marrëdhënia jonë është në pauzë ashtu siç është për të gjithë ukrainasit”, u shpreh nëna e dy fëmijëve.

“Ne presim të bashkohemi, të jemi sërish bashkë, të kalojmë mbrëmjet së bashku, të flasim me fëmijët për gjërat e tyre”, shtoi bashkëshortja e presidentit ukrainas.

Ndërkohë ju kujtojmë që presidenti dhe bashkëshortja e tij, refuzuan që me 24 shkurt, kur nisi lufta në Ukrainë të largohen nga vendi i tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore