Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Izolohet Vladimir Putin, kjo është arsyeja

Izolohet Vladimir Putin, kjo është arsyeja

Presidenti rus Vladimir Putin do të jetë në izolim në ditët në vijim, pasi raste të infektimit me koronavirus COVID-19 u regjistruan në rrethin e tij të brendshëm, njoftoi Kremlini.

Të hënën, presidenti rus ishte i pranishëm në disa ngjarje publike. Ai u takua me paralimpistët rusë, mori pjesë në stërvitjet ushtarake në koordinim me Bjellorusinë dhe u takua me kreun e regjimit sirian Bashar Al-Assad.

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitrij Peskov, tha se presidenti rus ka rezultuar negativ ndaj koronavirusit. Në prill, Putin u vaksinua plotësisht me vaksinën ruse kundër koronavirusit Sputnik V.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore