Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Indi, regjistrohen rastet e para të variantit Omicron

Indi, regjistrohen rastet e para të variantit Omicron

Në Indi janë regjistruar rastet e para të variantit Omicron të COVID-19.

Ministria e Shëndetësisë njofton se varianti Omicron u zbulua tek dy persona në provincën Karnataka në jug të vendit.

Pacientët kanë ardhur nga jashtë, por nuk është specifikuar se nga cili shtet kanë mbërritur.

Zyrtari shëndetësor Lav Agarwal tha se të gjithë personat që besohej se kishin qenë në kontakt me dy pacientët jane identifikuar dhe testuar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore