Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

I shpëtoi jetën garueses së notit, flet trajnerja 'heroinë': Isha e frikësuar, u bërtita rojeve por ata...

I shpëtoi jetën garueses së notit, flet trajnerja

Notarja amerikane Anita Alvares humbi dje ndjenjat gjatë provave në Botërorin e Notit, duke shkaktuar panik të madh. Alvares u shpëtua nga trajnerja e saj, e cila nuk u mendua 2 herë dhe u hodh në ujë.

Vetë trajnerja Andrea Fuentes foli për mediet.

“Ishte një frikë e madhe. Isha e frikësuar sepse e pashë që ajo nuk merrte frymë, por tani po ecën shumë mirë. Ajo kishte vetëm ujë në mushkëri.

I shpëtoi jetën garueses së notit, flet trajnerja

I shpëtoi jetën garueses së notit, flet trajnerja

I shpëtoi jetën garueses së notit, flet trajnerja

U ndjeva sikur kishte një orë të tërë ashtu. Thashë se gjërat nuk ishin në rregull, u bërtita rojeve të plazhit të futeshin në ujë, por ata nuk e kuptuan atë që thashë” – tha ajo. Lajmi është bërë publik nga të  gjitha mediat.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore