Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

I shokoi të gjithë/ Pasagjerja e avionit kapet duke i dhënë gji maces së saj

I shokoi të gjithë/ Pasagjerja e avionit kapet duke i dhënë

Një pasagjere në një fluturim të kohëve të fundit të Delta Airlines habiti bashkëudhëtarët e saj dhe ekuipazhin kur ajo u pa duke ushqyer me gji macen e saj shtëpiake dhe refuzoi të ndalonte kur iu kërkua nga një stjuardesë. Incidenti i çuditshëm ka ndodhur në një fluturim të fundit Delta 1360 nga Syracuse, Nju Jork, në Atlanta, Georgia.

Historia u bë publike pasi një pamje e ekranit u bë virale në mediat sociale, duke treguar një mesazh që u transmetua nga një anëtar i ekuipazhit të Delta tek kolegët në terren në Atlanta, duke thirrur ndihmë.

Sipas mesazhit, i cili u dërgua përmes Sistemit të Adresimit dhe Raportimit të Komunikimeve të Avionëve (ACARS) dhe u raportua për herë të parë nga Newsweek , një pasagjere në sediljen 13A 'po ushqen me gji një mace’. Kjo është historia më e çuditshme e regjistruar në avion.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore