Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

I shkujdesur, në një plazh të izoluar/ Boris Johnson “braktis” Britaninë dhe nis pushimet në Greqi

I shkujdesur, në një plazh të izoluar/ Boris Johnson

Kryeministri në detyrë i Britanisë së Madhe, Boris Johnson i cili ka vetëm një muaj që ka dhënë dorëheqjen po vazhdon pushimet si një person i shkujdesur në Greqi, teksa opozita në vendin e tij e akuzon atë se e ka lënë vendin “pa kokë” në javët e fundit të administratës.

‘The Sun’ ka ndarë foto të reja të kryeministrit britanik me familjen e tij në një plazh të izoluar në Evia. Ai shihej i shtrirë në rërë teksa lexonte një libër, teksa djali i tij 2-vjeçar luante aty pranë.

I shkujdesur, në një plazh të izoluar/ Boris Johnson

Kryeministri ishte parë më herët duke mbërritur në Aeroportin e Athinës në fundjavë dhe duke mbajtur çantën e ëmijës. 

I shkujdesur, në një plazh të izoluar/ Boris Johnson

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore