Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Nuk ndalen skandalet e Higuain, grindet me gjyqtarin dhe ndëshkohet me të kuq (VIDEO)

Nuk ndalen skandalet e Higuain, grindet me gjyqtarin dhe ndëshkohet me

Gonzalo Higuain nuk është duke kaluar një periudhë të mirë në MLS.

Ylli argjentinas iu bashkua javë më parë skuadrës Inter Miami nga Juventus, por që prej debutimit të tij është përfshirë në zënka.

Ai ka humbur një penallti e pastaj ishte përleshur me kundërshtarët.

Inter Miami përsëri ka pësuar humbje, kësaj radhe në transfertë me Montreal Impact.

Higuain pas përfundimit të ndeshjes është konfrontuar me gjyqtarin kryesor duke u ankuar për disa raste.

Gjithsesi replikat e ashpra të tij kanë bërë që kryesori ta ndëshkojë me karton të kuq yllin argjentinas.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore