Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

I riu i jep veshkën vjehrrës, e dashura e lë dhe martohet me dikë tjetër

I riu i jep veshkën vjehrrës, e dashura e lë dhe martohet me

Uziel Martinez, një Tik Toker nga Meksika ka treguar aventurën e tij më të fundit. Ai u bë i famshëm në vendin e tij pak muaj më parë pasi i dhuroi veshkën asaj që mendonte se do bëhej vjehrra e tij.

Por vetëm një muaj më vonë, pas gjestit të tij human, e dashura e braktisi dhe u martua me një tjetër.  Uziel me anë të një videoje i tregon 43.000 ndjekësve të tij atë që i ndodhi.

“I dhurova një veshkë nënës së saj. Ajo më la dhe u martua muajin tjetër” thuhet në mesazhin e tij. Videoja u bë menjëherë virale dhe mori solidaritetin e përdoruesve nga e gjithë bota.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore