Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

I riu i dhuron veshkën vjehrrës/ E dashura e braktis dhe martohet me dikë tjetër: Ne nuk jemi miq por...

I riu i dhuron veshkën vjehrrës/ E dashura e braktis dhe martohet me

Meksikë- Ndonjëherë pavarësisht dashurisë dhe gjesteve të bukura mes një çifti, ndodh diçka që prish 'lezetin' e gjithçkaje.

Një i ri meksikan që quhet Uziel Martínez ka treguar për ndjekësit e tij në TikTok se i dhuroi një veshkë nënës së të dashurës së tij por brenda një muaji gruaja e la dhe u martua me një tjetër.

Në videon e ndarë me ndjekësit e tij ai ka treguar se pavarësisht se është ndarë nga e dashura e tij, ai nuk i mban inat dhe nuk është penduar për atë çfarë ka bërë duke dhuruar veshkën e tij. Më tej ai tregoi se ësjtë i shëndetshëm pavarësisht se kishte vetëm një veshkë dhe nuk kishte mëri ndaj mamasë së ish-të dashurës./Mexicodailynews 

I riu i dhuron veshkën vjehrrës/ E dashura e braktis dhe martohet me

I riu i dhuron veshkën vjehrrës/ E dashura e braktis dhe martohet me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore