Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

I ndalin mikrofonin, plas sherri mes deputetëve në Parlamentin e Çekisë (VIDEO)

I ndalin mikrofonin, plas sherri mes deputetëve në Parlamentin e

Debati në Dhomën e Ulët të Parlamentit të Çekisë u shndërrua sot në “ring boksi”.

Pasi mikrofoni i tij u fik për shkak të fyerjeve, Lubomit Volni, një deputet i pavarur nga lista e nacionalistëve radikalë çekë, u përlesh me kryetarin, Tomash Hanzel nga radhët e social demokratëve.

Në fund, sigurimi dëboi Volny-n nga salla dhe policia po heton shkeljen e masave, si dhe refuzimin e Lubomit Volny dhe kolegut të tij Marijan Boyko për të mbajtur maska.

Në Republikën Çeke, shkelja e masave antiCOVID-19 dënohet me 400 euro.

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore