Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Krimi makabër/ 60-vjeçari vret vëllain e tij, shkon i qetë te fqinji dhe e njofton për ekzekutimin

Krimi makabër/ 60-vjeçari vret vëllain e tij, shkon i qetë

Një tragjedi ka ndodhur në Agioi Anargyros të Artës ku një 60 -vjeçar vrau vëllain e tij 55-vjeçar.

Dy vëllezërit jetonin në të njëjtën shtëpi, sipas epiruspost . Në mesditë teksa ndodheshin në oborrin e banesës së tyre, ata janë përleshur.

Më pas 60-vjeçari ka nisur të rrahë vëllain e tij, duke bërë që 55-vjeçari të marrë frymën e fundit. Ai më pas ka njoftuar me qetësi fqinjin e tij për veprimin e tij dhe ai ka njoftuar policinë.

60-vjeçari u arrestua nga Policia e Sigurimit të Artës dhe do të sillet në Prokurori për akuzën e vrasjes me dashje.

Dy vëllezërit që jetonin së bashku duket se kanë pasur zënka të shpeshta ku njëri prej tyre ka rezultuar edhe fatal.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore