Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

I infektuar me Covid/ Ndërron jetë në moshë të re Dj i njohur, la pas dy vajza

I infektuar me Covid/ Ndërron jetë në moshë të re Dj i

Lajmi për vdekjen e Dj Decibel, i cili vdiq në moshën vetëm 39 vjeçare, ndërsa po trajtohej për një koronavirus, ka shkaktuar trishtim në botën e artit.

Mediat greke raportojnë se Dj Decibel nuk kishte sëmundje themelore, por ka ndërruar jetë pas komplikacioneve që i shkaktoi COVID duke lënë pas  dy vajzat e tij, ndërsa më e vogla ishte vetëm 40 ditëshe.

Sipas informacionit të deritanishëm, DJ ishte i shtruar në ICU të spitalit Gennimata. Ai ishte i martuar dhe baba i dy vajzave të vogla.

Ka shumë postime në rrjetet sociale për 39-vjeçarin fatkeq dhe mesazhe mbështetjeje për familjen e tij.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore