Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

I bllokuar për 44 orë, video PREKËSE nga Turqia, 2-vjeçari i gjallë nën rrënoja duke pirë ujë

I bllokuar për 44 orë, video PREKËSE nga Turqia, 2-vjeçari

Dy-vjeçari Muhammed,i cili ndodhej nën rrënoja në Hatay, u shpëtua pas më shumë se 44 orësh..

Qindra ekipe shpëtimi dhe mijëra vullnetarë po punojnë për të dhënë lajme të mira pas dy tërmeteve që goditën Turqinë.

Shefi i Grupit Kartal të Brigadës së Zjarrfikësve të Stambollit shpëtoi foshnjën 2-vjeçare Muhammed 44 orë më vonë nga rrënojat në distriktin Hatay Defne.

Anëtarët e ekipit të shpëtimit i dhanë ujë vogëlushit të etur me kapaun e shishes. Dy vjeçari i cili u shpëtua nga rrënojat i është dorëzuar ekipeve mjekësore.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore