Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

I bllokuar nën rrënoja, i riu publikon VIDEON tronditëse: Nuk di a do të vdes apo do të mbijetoj...

I bllokuar nën rrënoja, i riu publikon VIDEON tronditëse: Nuk di

Një video e re tronditëse është virale kudo në rrjetet sociale. Një djalë i ri filmon vendin ku është bllokuar, ndërsa pallati ku jeton është shembur. I riu tregon se në çfarë situate ndodhet, ndërsa përmend se nuk është i sigurt që mund të nxirret i gjallë.

“Nuk e di nëse do të jetoj apo do të vdes. Nuk di si ta përshkruaj këtë ndjenjë të dikujt që po kalon këtë nën rrënoja.

Siç mund ta shihni unë jam nën rrënoja. Janë më shumë se katër familje dhe fqinjët tanë. Nuk di si ta përshkruaj”, tha i riu.

Në fakt, teksa ai është duke filmuar, pranë tij dëgjohen zëra të tjerë, ndoshta nga pjesëtarë të tjerë të familjes ose nga një banesë fqinje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore