Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Shpallet i zhdukur ish-futbollisti i Premier Ligës pas tërmetit katastrofik në Turqi

Shpallet i zhdukur ish-futbollisti i Premier Ligës pas tërmetit

Turqia vazhdon të kalojë orë tmerri pas tërmetit të frikshëm në orët e para të mëngjesit, me magnitudë 7.8 ballë, i cili ka sjellë me mijëra humbje jete. 

Gjithashtu janë dhe shumë persona të cilët raportohen të zhdukur, kërkimet për të cilët vazhdojnë ende.

Njëri prej tyre është dhe ish-futbollisti i Evertonit, Njukasëll dhe Çelsit, Kristian Atsu, i cili tashmë është lojtar i Hatajasporit.

Siç raportojnë mediat turke, gjasat që ai të ketë mbijetuar janë vërtet të vogla, teksa gjithashtu të humbur janë shpallur dhe drejtori sportiv i Hatajasporit, Onur Ergyn dhe portieri i Jeni Malatjaspor, Ahmet Tyrkaslan.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore