Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Horror në plazh/ Motori i ujit kalon mbi trupin e një gruaje dhe e lë të vdekur

Horror në plazh/ Motori i ujit kalon mbi trupin e një gruaje dhe e

Një grua ka humbur jetën pasi u përplas nga një motor uji në Uellsin Verior, ndërkohë një fëmijë i vogël është gjetur 300 metra larg bregut.

Po ashtu si të mos mjaftonin këto, 2 milje trafik i janë shtuar kaosit të një fundjave në Uells. Gijthashtu një vajzë e re u mor me ambulancë pasi po vuante nga hipotermia.

Mbi 340 incidente u shënuaan nga rojet bregdetare, që rezultoi të ishte shifra më e lartë në 4 vite.

Autoritetet gjithashtu kritikuan pushuesit për mos respektimin e masave anti-Covid. Njerëz pa maska dhe asnjë përgjegjshmëri për ruajtjen e distancimit social, shqetësuan autoritet që nuk mundën dot të vinin rregull me fluksin e madh të pushuesve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore