Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Horror! Masakrohet 45-vjeçari, gjendet pranë varrezave i lidhur në hekur dhe i djegur i gjallë

Horror! Masakrohet 45-vjeçari, gjendet pranë varrezave i lidhur

Trupi i një burri 45 vjeç u gjet ditën e djeshme i vrarë në Greqi. Tanea.gr shkruan se disa kalimtarë e gjetën trupin e tij pranë varrezave të Kallitheas në Katerini.

Sipas ekspertizës së policisë deri tani është zbuluar se viktima ishte djegur i gjallë. Ai gjithashtu u gjet me një kapuç në kokë dhe i lidhur në një hekur. Ndërkohë që sipas mediave greke 25-vjeçari mësohet se është zhdukur që nga dita e hënë. 

Hetimet për të zbuluar shkaqet e vrasjes si dhe autorët e ngjarjes janë edhe në vijim nga policia e Katerini-it.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore