Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Histori shokuese e burrit që ka 60 vjet pa u larë, ja si i është shndërruar lëkura (FOTOT)

Histori shokuese e burrit që ka 60 vjet pa u larë, ja si i

Të bësh një dush përpara se të ikësh në punë apo përpara një ceremonie të rëndësishme është gjithmonë një zgjedhje e mirë. Por për një 80-vjeçar nga Irani, i cili ka 60 vite pa u larë çfarë mund të thuhet?!

Amo Hadiji ka pothuajse një jetë të tërë që nuk lahet. Me kalimin e kohës ngjyra e trupit të tij është shndërruar në gri dhe është bërë më e vrazhdë. Amo jeton në provincën Farsit, në një strehëz në kushte tejet të vështira.

Natyrisht ai kundërmon erë të rëndë, e për këtë arsye vizitorët për të janë të pakët. Nuk dihet shumë për të moshuarin, ai është zbuluar vetëm kohët e fundit nga gazetarët iranianë në bashkëpunim me shërbimet sekrete.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Histori shokuese e burrit që ka 60 vjet pa u larë, ja si i Histori shokuese e burrit që ka 60 vjet pa u larë, ja si i Histori shokuese e burrit që ka 60 vjet pa u larë, ja si i Histori shokuese e burrit që ka 60 vjet pa u larë, ja si iHistori shokuese e burrit që ka 60 vjet pa u larë, ja si i  Histori shokuese e burrit që ka 60 vjet pa u larë, ja si i 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore