Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Grabitja 25 milionë paund e vajzës së bosit të F1, prostitutës rumune i gjendet provat në... (FOTOT)

Grabitja 25 milionë paund e vajzës së bosit të F1,

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me grabitjen e bujshme që ndodhi rreth një vit më parë në vilën e vajzës së shefit të F1, Tamara Ecclestone.

Gjykatës që po trajton çështjen i është vënë në dispozicion fotoja e një prostitute rumune e cila mban në qafë një nga varëset e Tamaras, të cilës iu grabitën bizhuteri me vlerë 25 milionë paundë.

47-vjeçarja Maria Mester akuzohet se ka bashkëpunuar me grupin e grabitësve që kishin udhëtuar nga Italia për të vjedhur shtëpitë e disa të famshëmve dhjetorin e kaluar.

Ajo dhe djali i saj Emile-Bogdan Savastru janë filmuar nga disa kamera sigurie më grabitësit e dyshuar disa ditë para dhe pas grabitjes së banesës 70 milionë paundëshe në Hyde Park.

Gjykata kishte mësuar më herët se rumuni 30 vjeçar ishte ndaluar më parë në aeroportin e Stansted me një palë vëth të vjedhura. Ai gjithashtu kishte dhe një orë Tag Heure dhe një çantë Louis Vuitton të ngjashme me ato që ishin vjedhur në banesën e Tamarës.

Grabitja 25 milionë paund e vajzës së bosit të F1,Grabitja 25 milionë paund e vajzës së bosit të F1,Grabitja 25 milionë paund e vajzës së bosit të F1,Grabitja 25 milionë paund e vajzës së bosit të F1,Grabitja 25 milionë paund e vajzës së bosit të F1,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore