Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Grabiste banesat në zona të ndryshme në Itali, arrestohet 44-vjeçari shqiptar

Grabiste banesat në zona të ndryshme në Itali, arrestohet

Një 44-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga si autor i disa grabitjeve të kryera në Brescia në Itali.


Mediat e huaja shkruajnë se ditët e fundit autoritetet kishin identifikuar makinën me të cilën disa persona kishin kryer grabitje në territoret e Valle Camonica , Val Trompia dhe Franciacorta.


Menjëherë kanë nisur kontrollet për të identifikuar autorët.

Gjatë momentit të ndalimit 44-vjeçari ka tentuar të arratiset, por u ndalua nga autoritetet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore