Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Gjithçka e fshehtë/ Irani zbulon bazën ajrore... nëntokë

Gjithçka e fshehtë/ Irani zbulon bazën ajrore...

Irani zbuloi të martën bazën ajrore “Shqiponja 44”, që ndodhet nëntokë.

Kjo bazë, vendndodhja e të cilës nuk është bërë e ditur, është e para e llojit të saj.

“Nëse një shtet rreth nesh ose kudo në botë përdoret si bazë për të na sulmuar neve, ai shtet do të sulmohet rëndë nga ne”, tha Gjenerali Mohammad Bagheri, shefi i Forcave të Armatosura të Iranit.

Në këtë bazë do të ketë dronë, avionë luftarakë dhe raketa me rreze të gjatë veprimiGjithçka e fshehtë/ Irani zbulon bazën ajrore...

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore